Co potřebuji?

Nevíte si rady co je to pravé pro váš vůz?

V této rubrice najdete pomocníka / slovník, který vám pomůže vybrat to pravé.

Případně nás kontaktujte a rádi vám poradíme.


Tekuté stěrače umožňují jízdu v deštivém počasí bez zapnutých stěračů. Extrémně totiž odpuzují vodu, která při rychlosti nad 50 km/h rychle odtéká z oken a vy máte lepší výhled i bez zapnutých stěračů. Použitím tekutých stěračů zvyšujete svou bezpečnost, ale také ulehčujete údržbu vozu. Tekuté stěrače totiž odpuzují nejen vodu, ale i nečistoty. V zimě navíc snižují možnost námrazy oken, což vám usnadní ránní cestu do práce.

Clay používáme na hloubkové vyčištění laku od polétavé rzi, brzdového prachu, asfaltu, oxidaci, hmyzu a dalších nečistot. Používáme jej před voskováním laku nebo nanesením jiné ochrany.

Po clayování je lak krásně hladký a dokonale připravený na voskování či jinou ochranu laku.


Vosky dlouhodobě chrání lak auta před povětrnostními vlivy, UV zářením, odpuzují vodu i nečistoty, ale především dodají laku vysoký a hluboký lesk. Lak chráněný voskem výrazně usnadňuje mytí i celkovou údržbu po dobu až jednoho roku.

Detailer (krátkodobá ochrana) je přípravek, který je vhodný pro rychlé vyčištění laku od drobných nečistot nebo při poslední fázi mytí vozidla. Jednoduše odstraní vodní spot a drobné nečistoty. Zvyšují lesk, posilují stávající ochranu laku nebo vytvoří zcela novou.


Keramická ochrana laku je v současnosti nejodolnější typ ochrany laku. Keramické povlaky z naší nabídky dokáží chránit lak před povětrnostními vlivy, chemikáliemi, UV zářením i drobným škrábancům až po dobu 3 let. Typickými vlastnostmi keramiky je extrémní odvod vody, značný beading, odpuzování nečistot a s tím spojená snadná údržba auta a samožejmě vysoký až zrcadlový lesk